Oves - BIO semínka na vločkování

Bez ovesných vloček už ani ránu! Nebo spíše ráno. Oves… kdo by ho neznal. Díky lehké stravitelnosti a skvělým nutričním hodnotám představuje jednu ze základních potravin lidské stravy.

Oves se pěstuje především pro zrno, ze kterého dále získáváme ovesné vločky, krupici nebo mouku. A právě ovesné vločky si můžete snadno připravit i vy doma. Stačí k tomu tato ovesná zrna a váš vločkovač.

Množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
13.6.2024 13.6.2024 Zvolte variantu
Dodání do 14-ti dnů Dodání do 14-ti dnů Zvolte variantu
Kód: 546/400 546/800 Zvolte variantu
Značka: Tiny Greens
49 Kč 89 Kč od 49 Kč
Kategorie: Potraviny
oves vlocky1
Novinka
Ekologické balení
Ekologické balení
při balení myslíme na přírodu
obchod
Možnost osobního vyzvednutí
můžete si produkty osobně prohlédnout
Rychlost doručení
Rychlost Doručení
zboží skladem je u vás do 1-2 pracovních dnů

Ovesná zrna Tiny Greens na vločkování

Bez ovesných vloček už ani ránu! Nebo spíše ráno. Oves… kdo by ho neznal. Díky lehké stravitelnosti a skvělým nutričním hodnotám představuje jednu ze základních potravin lidské stravy. Oves se pěstuje především pro zrno, ze kterého dále získáváme ovesné vločky, krupici nebo mouku. A právě ovesné vločky si můžete snadno připravit i vy doma.

Začnete den s čerstvě připravenými ovesnými vločkami

Není nic lepšího než začít den čerstvě drcenými ovesnými vločkami, které si připravíte za použití těchto semínek. Ovesná zrna mají ideální vlhkost i obsah tuku, a proto jsou pro vločkování jedny z nejvhodnějších. Vločkovat je můžete v podstatě ihned, nevyžadují totiž žádnou předchozí přípravu.

Semínka k vločkování musí být očištěná - bez drobných kamínků a dalších nečistot, které by mohly vločkovač poškodit. Proto doporučujeme kupovat semínkapřímo určená na vločkování. Kromě semínek ovsa se vám bude hodit také ruční vločkovač, například Ruční vločkovač z ořechového dřeva.

Bez ovsa už ani ránu... nebo spíš ráno

Oves je mimořádně výživná obilnina. Je velmi bohatý na hodnotné bílkoviny, tuky, lehce rozpustnou vlákninu i řadu vitamínů a minerálních látek - fosfor, železo, vitaminy B a E. Nejvíce zastoupenou živinou v ovsu jsou sacharidy, které se díky struktuře zrna lehce asimilují a pomalu vstřebávají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: