O nás

 

Jsme malá rodinná firma, která se specializuje na poskytování kvalitních produktů pro zahradu, pěstování rostlin a zdravý životní styl. Na českém trhu působíme od roku 2015 a od té doby jsme postupně rozšiřovali náš sortiment.

Naše firma začala jako výhradní zastoupení maďarského výrobce secích strojů, ale postupně jsme začali nabízet i další produkty. Dnes máme širokou škálu výrobků, včetně zahradního nářadí, produktů pro zavlažování a péči o rostliny, a mnoho dalších zahradních doplňků. Od začátku jsme se snažili jít cestou rčení "co zaseješ, to sklidíš", a to se projevuje i v našem sortimentu, který je zaměřen na podporu zdraví a krásy zahrady a rostlin.

Naším dalším odvětvím sortimentu jsou v současné době velmi populární semínka na pěstování microgreens a klíčení, a produkty s jejich pěstováním spojené – klíčící sklenice, misky a pěstební sady. Tyto výrobky jsou velmi oblíbené pro své zdravotní a výživové benefity, a my jsme hrdí, že můžeme nabídnout zákazníkům takovou širokou škálu produktů pro zdravý a aktivní životní styl.

K podpoře zdravého životního stylu jsme zařadili i vločkovače, které jsou velmi praktické a užitečné pro každodenní život. Naše vločkovače jsou ideální například pro přípravu čerstvých ovesných vloček, které jsou bohaté na vlákninu a další živiny, a díky nim mohou naši zákazníci každý den začít zdravou snídaní plnou energie.

Věříme, že naše výrobky jsou nejen kvalitní a spolehlivé, ale také cenově dostupné pro širokou veřejnost. Snažíme se vytvořit pro naše zákazníky zajímavé portfolio výrobků pro život zdravější a krásnější. Pokud máte zájem o naše produkty nebo služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme s Vašimi požadavky a potřebami.

 

tinygreens.cz

Sweet4you s.r.o.

IČO: 01728636

K Babínu 274

29001  Poděbrady

Zákaznická podpora:

Dominik Sztancsik

+420 606 607 043

info@tinygreens.cz

Jednatel:

Laszlo Sztancsik

+420 602 775 022

info@tinygreens.cz

 

 

Vzorková prodejna a sklad

Kovanická 137

290 01 Poděbrady

 

Vyzvednutí objednávek po telefonické domluvě.