Elektrické vytápění Palma 2.0 s digitálním termostatem TER2

Elektrický topný ventilátor Palma 2.0 s digitálním termostatem pro skleníky a vlhké místnosti

 

  •  nezávislé topení
  •  digitální termostat
  •  třída ochrany IP X 4
  •  odolný proti stříkající vodě
  •  topný výkon 2000 W
  •  cirkulace vzduchu 163 m³ / h
  •  délka kabelu 1,90 m

 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: PAL_2.0
Značka: Biogreen
4 999 Kč
Kategorie: Ochrana před mrazem
Hmotnost: 4.503 kg
Položka byla vyprodána…
Ekologické balení
Ekologické balení
při balení myslíme na přírodu
obchod
Možnost osobního vyzvednutí
můžete si produkty osobně prohlédnout
Rychlost doručení
Rychlost Doručení
zboží skladem je u vás do 1-2 pracovních dnů

Elektrický topný ventilátor Palma 2.0 s digitálním termostatem TER 2 pro skleníky a vlhké místnosti

Model elektrického topného tělesa "Palma 2.0" zaujme robustním krytem a nerezovou ocelí. Je kompaktní, výkonný a extrémně energeticky efektivní.

Jeho nadčasový design se snadno hodí do každého prostředí. „Palma 2.0“ se také používá, když ve skleníku není k dispozici mnoho místa. Díky svému kompaktnímu tvaru, protiskluzovým gumovým nožkám a praktickému držadlu jej lze flexibilně použít kdekoli. Teplotní senzor lze umístit kdekoli. Lze nastavit teploty od 5 ° C do + 85 ° C, což je ideální pro většinu činností souvisejících s růstem rostlin.

S výkonem 2 000 W a cirkulací vzduchu 163 m3 / h distribuuje „Palma 2.0“ velmi rychle a rovnoměrně teplý vzduch a zajišťuje ve vašem skleníku správné klima. Díky přesnému ovládání je spotřeba energie nízká a úspora nákladů vysoká.

Mobilní robustní „Palma“ má vysoký bezpečnostní standard: je odolný proti stříkající vodě podle IPX4 a lze jej použít také ve vlhkých místnostech, jako jsou sklepy, garáže, dílny nebo sklady. Výkonné univerzální zařízení lze použít také jako přídavný ohřívač v obývacích pokojích.

Digitální termostat TER 2

Bio Green digitální termostat TER 2 je určen jak pro vytápění, tak pro klimatizaci. S tímto modelem si můžete nastavit sepnutí nejen pro topení, ale i pro chlazení. K termostatu lze připojit jakékoliv spotřebiče o max. výkonu 2800 W. Teplotní čidlo umožňuje regulaci teploty od 0 do 40 °C, přičemž rozsah měřené teploty je - 50 až +99 °C. Délka kabelu s teplotním čidlem je 1,5 m.

Jak to funguje?

Na Bio Green digitálním termostatu TER 2 si nastavíte požadovanou teplotu v rozmezí 0 – 40°C. Pokud tedy potřebujete mít v místnosti např. 28°C a aktuální teplota je nyní 20°C, termostat pustí tok elektrického proudu do Vašeho elektrického zařízení (v našem případě el. Topení Palma 2.0). Jakmile se v místnosti dosáhne požadované teploty 28°C, termostat tok elektrického proudu přeruší až do klesnutí teploty na 27°C. Následně se celý proces opakuje, tak aby v místnosti byla udržována požadovaná konstantní teplota.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: